79000, Львів, Львівська область, вулиця Степана Бандери 91

Відгуки

Вернер Светлана

Благодарю преподавателя Андрея Владимировича за доступное донесение учебного материала. Информацию тщательно подобрал и разложил по полочкам. Удачи вашей школе, и дальнейшего процветания.

Бойчук Віктор

Нещодавно переді мною постав вибір автошколи. Вибирав в інтернеті опираючись на відгуки попередніх учнів тому хотілося б залишити дану рецензію для майбутніх учнів, які ще не мають прав і будуть підбирати для себе автошколу.
В першу чергу хотілося б відзначити викладача Андрія Володимировича. Матеріал підібраний ідеально, викладання чітке, зрозуміле, лаконічне і….веселе. Саме так. Здавалося б нудна і нікому непотрібна теорія подається так цікаво і захоплююче, що чекав кожного заняття з нетерпінням.
Якщо будете вибирати інструктора по водінню, то рекомендую Романа Тадейовича. Навчає справедливо, коли потрібно похвалить, коли треба – насварить. Проте як на зовсім зеленого початківця, я доволі швидко навчився керувати автомобілем завдяки ньому.
Ціни такі як і всюди, плюс мінус пару гривень думаю нікого не врятую. Тому я рекомендую дану автошколу всім хто має бажання швидко та якісно навчитись водити авто

Ростислав

Нещодавно закінчив автошколу “Добрий Шофер” і враження виключно позитивні! Лектор Андрій Володимирович дуже хороший викладач, матеріал був підібраний грамотно, корисної та цікавої інформації було більш ніж достатньо. Окрім 2,5 годин лекції Андрій Володимирович ще й влаштовував додаткові заняття на 5 годину (з 5 до 6) для всіх бажаючих, де розповідав додатковий матеріал, який буде дуже корисно знати, але який не входить до програми. Методика викладу матеріалу дуже сподобалася: реальні приклади з життя, які наочно пояснють чому краще робити/не робити ті чи інші речі, влучні жарти, пояснення “по людськи” матеріалу, який поданий в ПДР, робоча атмосфера, всі ці фактори особисто для мене допомогли краще засвоїти матеріал, адже лекції були цікавими та 3,5 год заннятя (якщо з додатковим на 5-ту год) пролітали не помітно, а матеріал засвоювався. Що ж стосується практики, то рекомендую Романа Тадейовича, це професіонал який навчить вас добре їздити та допоможе розібратися у всіх тонкощах керування автомобілем.
Загалом моя оцінка автошколі “Добрий шофер” 10/10. Як то кажуть, “Ревізор рекомендує”😉

Тетяна

Щодо практичних занять, рекомендую Романа Тадейовича – навчив мене, нульового початківця, не втрачати свідомість на вар’ятових львівських перехрестках – може і насварити, але і посміятися теж…

Лідія

Лекції у нас проводив Андрій Володимирович, сподобалось, що це була не “суха” теорія, а з прикладами, що дозволяло краще запам’ятати матеріал.
Навчальний кабінет оснащений стендами, що особисто для мене з краще розвиненою зоровою пам’яттю , допомогло швидше вивчити дорожні знаки.
Ще одним вагомим плюсом стало можливість повчитись їздити на авто з автоматичною коробкою передач, хоча навчалась на механіці, за ці заняття спасибі інструктору Андрію Вікторовичу.
І звичайно ж величезне дякую своєму інструктору Камінському Роману Тадейовичу. Навчив мене зовсім зеленого початківця добре їздити, бути взаємоввічливою на дорозі. Кожне заняття проходило за різними маршрутами і з поступовим збільшення складності від проїзду перехрестя до паркування і їзди заднім ходом. Саме головне, що Роман Тадейович не кричить, а спокійно пояснює, детально розбирає всі допущені помилки під час заняття.

Залишити відгук

Дякуємо!
Ваша думка дуже важлива для нас!
© Copyright 2019 Автошкола "Добрий Шофер" | All Rights Reserved